Informace o mně

Masáže Vedral

Jmenuji se Jiří Verdal. Vždy mě táhla touha pomoci druhým až mě to zavedlo k masážím. Masáže nejen uleví fyzicky, ale i psychicky. To mě na má prácí baví a naplňuje a tak se masážím věnuji už 8let.
Kurz maséra jsem absolovaval kousek od mého rodného města a to v Poličce. Po dokončení masérského kurzu jsem hledal místo kde bych mohl poskytovat moje masérské služby a začít se masážím naplno věnovat. Naskytla se mi možnost zkusit otevřít salon jak v Poličce tak v Litomyšli i ve Svitavách, Svitavy nakonec zvýtězili a můj masážní salon zůstal zde.
Masážní salon se nachází na náměstí Míru v nadačním domě Josefa Plívy. Dalé také jezdím masírovat na okolní hotely a tak se můžeme potkat třeba i v hotelu na Polance nebo v Karli. Ať se potkáme kdekoliv velice rád Vás přivítám.

Během působení v mé masérně jsem se i nadále vzdělával a tak jsem získal mnoho doplňujících certifikátů, mé certifikáty najdete v galerii. V brzké době se určitě budu rozvíjet dál. Dokonce i o volných chvilkách věnuji čas masážím a to psaním článkům o masážích do časopisů, plno takových najdete třeba v časopisu Spirit, Meduňka či Médium.

Stránky vytvořeny Masáže Vedral
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky