Druhy masáží

a jejich účinky

Klasická masáž zad a šíje

Klasická masáž je zaměřena na první pomoc při problémech v oblasti šíje, ramen, horních zad, jako je například zatuhlá šíje či bolest v oblasti lopatky, způsobená sedavým zaměstnáním nebo zvýšeným nervosvalovým napětím ze stresu a přetížení. Zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu. Uvolňuje svaly a jejich ztuhlost, odstraňuje bolest. Podporuje mízní oběh a díky reflexním účinkům blahodárně působí na nervovou soustavu a také zlepšuje stav pokožky.

Masáž nohou

Tato masáž zaměřená na unavené a bolavé nohy. Je intenzivní, ale šetrná relaxační masáž celých dolních končetin, včetně chodidel, a přispěje k Vaší celkové pohodě. Chodidlo, zejména jeho ploska obsahuje tisíce nervových zakončení, a proto masáž nejen zmírní bolest, ale osvěží celé tělo.

Reflexní masáž plosek nohou

Reflexní masáž plosek nohou je velmi příjemná a uvolňující masáž, která slouží především k uvolnění drah a nastartování orgánů. Je prováděna na chodidle a nártu nohou, vychází se ze skutečnosti, že na chodidle se zobrazuje celé tělo.


Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je jedna z nejlepších technik na celkovou regeneraci a relaxaci organismu. Lávové kameny dokáží absorbovat, udržovat a postupně uvolňovat teplo a předávají tělu tepelnou energii, která pozitivně působí na organismus a odbourává psychické napětí.

Baňková masáž

Baňková masáž dokáže odstranit bolesti páteře a celého pohybového aparátu, ovlivňuje i funkci vnitřních orgánů. Málokterou metodou je možné dosáhnout tak intenzivního prokrvení masírované tkáně. Již po jednom zákroku se může dostavit neočekávaná úleva.

Antistresová masáž hlavy

Jedná se o velice příjemnou masáž. Pomáhá odstraňovat psychickou únavu, podrážděnost, stres, zbavuje úzkosti a deprese. Má příznivý účinek při bolestech hlavy a očí, uvolňuje napětí v ramenou, krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů. Celkově blahodárně působí na psychiku, navozuje pocit zdraví, klidu a duševní pohody.

Anticelulitidní masáž

Anticelulitidní masáž má příznivý vliv na podkožní metabolismum, kdy dochází k lepšímu vstřebávání tuků a vyhlazování kůže. Při této masáži se působí hlouběji na uložené tukové vrstvy s cílem tuto zbytečnou tkáň narušit a tím se zbavit celulitidy.

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž aktivuje tok lymfy v lymfatickém systému, který je významnou součástí imunitního systému. Správný průtok lymfy v těle a její pročišťování v lymfatických uzlinách zabezpečuje dobře fungující systém obranyschopnosti člověka, tedy imunitní systém.

Medová masáž

Medová masáž působí do hloubky a postupně odstraňuje nahromaděné škodlivé usazeniny a toxiny. Masáž by měla nastartovat ozdravné procesy, uvolnit a zregenerovat organismus, snížit případné alergické projevy, navodit pocit uvolnění a přispět k vyrovnání energií v našem nitru.

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž napomáhá k odplavení toxických látek z těla, detoxikací dochází k regeneraci a výraznému omlazení pokožky. Čokoládová masáž navíc působí k odstranění depresí a stresu, podporuje tvorbu hormonů radosti, zejména endorfinů a serotoninu, což napomáhá k zlepšení nálady.

Anticelulitidový zábal

Skořicová silice způsobuje lokální prohřátí pokožky, rozšíření cév a tím zvyšuje odbourávání tukové tkáně. Používá se zejména v místech výskytu příznaků celulitidy.

Čokoládový zábal

Čokoládový zábal je perlou mezi zábaly a zkrášlujícími procedurami. Je vynikající na vyhlazení a zkrášlení pokožky, má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci.

Přístrojová masáž nohou

Masáž přístrojem pomáhá proti únavě bolavých nohou, uvolňuje jejich napětí, stimuluje krevní oběh, ulevuje bolesti svalstva a posiluje jej a zároveň zlepšuje prokrvení a ohebnost chodidel. Stroj vy­užívá poznatků z akupunktury – působí stimulačně na citlivé reflexní body v chodidlech, a tím podporuje metabolismus.

Stránky vytvořeny Masáže Vedral
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky